İpek Sıva

METROPOLİS İpek Sıva Ankara; Yeni geliştirilmiş ve son teknolojiye sahip olan halk arasında İpek sıva, dekoratif sıva ve ipek sıva olarak tabir edilen iç dekorasyon malzemesi olan ipek sıva çok özelliklere sahiptir. Firmamız Ankara’da bu çok tutulan uygulamayı, Ankara da çok fazla müşterimiz memnuniyetle karşılayarak onların sayesinde referans göstermemiz bizi yeni kariyerlere taşımıştır. Ankara da ürünümüzü kullananlar kesinlikle kötü bir dönüşle bildirimle bulunmamışlar aksine İpek sıva, dekoratif sıva veya diğer adıyla ipek sıva dan memnun kaldıklarını beyan etmişler. Ankara da kullanıcılarımız ürünümüzün; Radyasyon Engelleme Özelliği, Isı ve Ses Yalıtımı, Dekoratif Olması, Mekanları Geniş Göstertmesi, Alerjen Olmaması, Darbeleri Absorbe Etmesi, Anti-Statik Olması, Ekonomik Oluşu, Yangın Esnasında Yanmayı Yavaşlatması, Tamir Edilebilir Özelliği ve Sıvanın Teneffüs Edebilme özelliğine sahip olması gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla, binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirmesi. Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaması. Bulunulan ortamın her zaman ferah olmasının farkındadırlar.

YILDIZLA PUAN VERİN

Live Plaster – Dekoratif Canlı Sıva Fabrikadan Halka Satış 0505 033 0668

IMG-20180715-WA0020 - copy
IMG-20180715-WA0020
IMG-20180715-WA0020 - copy - copy
IMG-20180715-WA0020 - copy - copy - copy - copy

LİVE PLASTER  Dekoretif Canlı Sıva bir  METROPOLİS  Şirketler Grubu Markasıdır

Web Sitemiz Üzerinden PCI – DSS İle Ödeme Güvenliği 

 

LİVE PLASTER Dekoratif Canlı  Sıva Alabilmek İçin 3D Secure İle Bankamatik Kartınız veya Kredi Kartınıza Taksit Seçenekleri İle Güvenli Bir Şekilde Alış Verişinizi Yapabilirsiniz.

Türkiyenin En İyi Fiyatı ve Cazip Ödeme Seçenekleri İle 100 lerce Çeşit ve Model  Isı ve Ses Yalıtım Sağlayan 

LİVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıva METROPOLİS   Ürünüdür.

1Torba Ürün 5 M² Alan Yer Yapmaktadır.

UYARI: Beğendiğiniz veya İstekte Bulunacağınız Dekoratif Canlı Sıva için Fabrikamızdan Bir Gün Önceden Sipariş Vererek Ürününüz Üretilerek Teslimatı Gerçekleşecektir. Ürünler Kişiye Özel Üretildiğinden iade alımımız söz konusu değildir. İade alımımız yoktur.

ÜRÜNLERİMİZ

YILDIZLA PUAN VERİN