Garanti ve İade Şartları

  Ürün Garantisi

METROPOLİS Canlı İpek Sıva www.ipeksivaankara.com mağazasından almış olduğunuz ürünler firmamızın garantisi altındadır.

    İade Prosedürü

METROPOLİS Canlı İpek Sıva  tüketici haklarına saygılıdır ve yasal çerçeve dâhilinde tüketicilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir.

Teslim aldığınız ürünleri, kargo elinize ulaştığı tarihinden itibaren 3 Gün içinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu içinde iade edebilirsiniz.

Teslim aldığınız ürünler, kişiye özel olarak üretildiğinden dolayı rengini beğenmediğiniz için iadesi alınamaz. Ürünün kalitesinden kaynaklanan, renginde, yapısında bozulma, eksik formül ile üretilmesi gibi durumlarda iadesi alınır.

  • İrsaliyeli Faturanın tüm nüshaları veya kurumsal alışverişlerde iade faturası olmayan ürün iadeleri kabul edilemez.
  • Ürün iadelerinin, ürün geri gönderilmeden önce metropolis@ipeksiva.gen.tr adresine yazılan e-posta tarafımıza önceden bildirilmesi gerekmektedir.
  • Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kargo görevlisine tutanak tutturulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde kargo ücreti düşülerek,   ürün bedeli tarafınıza ödenecektir. Ödemeleriniz 7-10 İş gün içinde, havale veya Eft ile geri ödemeler hesabınıza geçecektir.